Здравствуйте, доктор! Сегодня получили результаты спермограммы и как я понимаю они неутешительны

Здравствуйте, доктор! Сегодня получили результаты спермограммы и как я понимаю они неутешительны. Прокомментируйте, пожалуйста. Возможна ли беременность? Мужу 34 года, не пьет, не курит.Кількість (в мл) 3,0 мл норма 2,0-6,0млЧас розрідження -через 60 хв. норма протягом 60 хв. від моменту одержання рідиниВ"язкість (після розрідження) 0,1 см норма довжина нитки до 2 смРеакція (рН) 7,5 норма 7,2-8,0Кількість сперматозоідів в 1 мл 40,4 М норма більше 20 х 10 в 6Кількість сперматозоідів в єякуляті 121,2 М норма більше 40 х 10 в 6Рухливість групи а+b+с 39,9% норма більше 75%Швидка поступова рухливість гр.а 4,5% норма більше 50%(а+b)повільна поступова рухливість гр.b 23% норма більше 25% лише анепоступова рушливість гр.с 12,4% норма менше 25%Нерухливих група d 60,1% норма до 20%концентрація рухливих 16,1концентрація поступово рухливих гр.а 1,8 М/мл норма більше 10концентрація поступово рухливих гр.b 9,3 норма більше5концентрація функціональних спермат. в мл 1,5 норма більше 3середня швидкість 9 норма більше 5індекс рухливості сперми 43,0 норма більше 80рухливих спермат. в єякуляті 48,3 Мфункціональних спермат. в єякуляті 4,5 М норма більше 6поступово рухливих в єякуляті 33,3 М норма більше 20живі 80%мертві 20%З нормальною морфологиею 6% норма більше 15%Дегенеративні 94% норма менше 85%патологія голівки 49%шийки 35%хвоста 10%агрегація, аглютинація негативніклітини сперматогенезу 0,5% норма 0,5-2,0 Лейкоцити 1-3 в п\зор. норма поодинокі в полі зоруЕритроцити поодинокі в препараті норма поодинокіЗерна ліпідів помірна кількість норма велика кількістьЗаранее спасибо.

Ответы врачей 2

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Как вариант: http://www.likar.info/consult/doctors/52766.html. Буду рад помочь.
Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Астенозооспермия, тератоспермия. Необходим осмотр, обследование и консультация уролога.