підкажіть будь ласка як визначити чи фізіологічна жовтяниця у дитини від мого молока? і...

підкажіть будь ласка як визначити чи фізіологічна жовтяниця у дитини від мого молока? і наскільки вона небезпечна якщо це так? ми виписалися в цей понеділок після крапельниць з білірубіном 66, був 150. дитині майже 2,5. дякую!

Ответы врачей 1

Специалист
я в педиатрах ответила