Доброго дня підскажіть будь-ласка чи є якийсь закон (положення чи наказ) яким потрібно керуватися при...

Доброго дня підскажіть будь-ласка чи є якийсь закон (положення чи наказ) яким потрібно керуватися при операції кесаревого розтину, якщо так то ким виданий, номер, дата. Я дуже хотілаб з цим ознайомитись. Чекаю на відповідь, зарання дуже вдячна.

Ответы врачей 1

Специалист
Наказ від 29.12.2003 № 620 Про організацію надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги в Україні