Подскажите пожалуйста сумму единоразовой выплаты на второго ребенка, она равна 8500 как и на первого...

Подскажите пожалуйста сумму единоразовой выплаты на второго ребенка, она равна 8500 как и на первого или увеличена?

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми „ від 21.11.1992 № 2811-ХII Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 22,6 розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, встановленого на день народження дитини. Виплата допомоги здійснюється одноразово у дев’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта - протягом наступних 12 місяців у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.