Какими законодательными актами регулируются вопросы о роддомах(если можно - ссылки). Меня интересует вопросы о свободном...

Какими законодательными актами регулируются вопросы о роддомах(если можно - ссылки). Меня интересует вопросы о свободном выборе роддома и о бесплатных родах. Если мы приписаны к роддому, в котором рожать не хотим, можем ли мы выбрать другой свободно, без дополнительной оплаты? Заранее спасибо за ответ!

Ответы врачей 1

Специалист
Процес вибору роддому вільний. Механіз простий – заява на ім’я головного лікаря роддому.
Наказ від 29.12.2003 № 620 Про організацію надання стаціонарної акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги в Україні
Наказ № 67 від 13.02.2006 МОЗ «Про затвердження форм первинної облікової
документації в закладах, що надають медичну допомогу вагітним, роділлям та породіллям, та інструкцій щодо їх заповнення»
Цікава та корисна інформація в інтернеті http://karapuz.net.ua/node/854