ще одне запитання: я студентка стаціонару , отримую стипендію. зараз чекаю дитину

ще одне запитання: я студентка стаціонару , отримую стипендію. зараз чекаю дитину. термін вагітності 35-36 тижнів.чи маю я право на декрет? чи можу я на основі довідки з ЖК достроково здати сесію?

Ответы врачей 1

Специалист
Заява на ім’я ректора ВУЗа дає можливість здати сесію достроково