доброго дня! у мене вроджена вада серця - дефект міжшлункової перегородки, прооперована у 1992 р

Есть ответ
доброго дня! у мене вроджена вада серця - дефект міжшлункової перегородки, прооперована у 1992 р. зараз ставлять міокардит і неповну блокаду правого.... пучка Гіса (повну нахву не пам"ятаю). я вагітна .термін 35-36 тижнів .останнім часом почастішали болі в області серця. чи можу я народжувати природнім шляхом?

Ответы врачей

Кириленко Александра Евгеньевна

Кириленко Александра Евгеньевна

Доброго дня! Вам потрібно детально обстежитись, а саме виявити в який перебіг м окардиту - провести КГ, обстежити коливання тиску, провести ЕХОКГ, загальні аналізи крові та сечі , проконсультуватись у кардіолога, повідомити дану ситуацію Вашему гінекологу. Напідставі отриманих даних лікарі повинні вирішити, яким чином Ви будете народжувати природнім шляхом, чи Кесаревим розтином, а також призначити адекватне лікування міокардита. Бажаю всього найкращого.

Саражин Константин Иванович

Саражин Константин Иванович

Прооперована вада серця не є протипоказом для народжування дитини природнім шляхом. Але наявність міокардиту може внести свої коррективи. По-перше - що за природа міокардиту? Це ревматизм, інфекція чи щось інше. В якому стані Ваше серце зараз. Чи є аритмії, серцева недостатність? Які ліки Ви приймаєте зараз? Це гострий процес, чи залишкові явища перенесеного раніше міокардиту? Після відповіді на ці питання може говорити про можливість народжувати природнім шляхом.