доброго дня! у мене вроджена вада серця - дефект міжшлункової перегородки, прооперована у 1992 р

Есть ответ
доброго дня! у мене вроджена вада серця - дефект міжшлункової перегородки, прооперована у 1992 р. зараз ставлять міокардит і неповну блокаду правого.... пучка Гіса (повну нахву не пам"ятаю). я вагітна .термін 35-36 тижнів .останнім часом почастішали болі в області серця. чи можу я народжувати природнім шляхом?

Ответы врачей

Кириленко Александра Евгеньевна

Кириленко Александра Евгеньевна

Доброго дня! Вам потрібно детально обстежитись, а саме виявити в який перебіг м окардиту - провести КГ, обстежити коливання тиску, провести ЕХОКГ, загальні аналізи крові та сечі , проконсультуватись у кардіолога, повідомити дану ситуацію Вашему гінекологу. Напідставі отриманих даних лікарі повинні вирішити, яким чином Ви будете народжувати природнім шляхом, чи Кесаревим розтином, а також призначити адекватне лікування міокардита. Бажаю всього найкращого.

Саражин Константин Иванович

Саражин Константин Иванович

Прооперована вада серця не є протипоказом для народжування дитини природнім шляхом. Але наявність міокардиту може внести свої коррективи. По-перше - що за природа міокардиту? Це ревматизм, інфекція чи щось інше. В якому стані Ваше серце зараз. Чи є аритмії, серцева недостатність? Які ліки Ви приймаєте зараз? Це гострий процес, чи залишкові явища перенесеного раніше міокардиту? Після відповіді на ці питання може говорити про можливість народжувати природнім шляхом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад