Добрий день!маю знайомого, який займається волейболом, у понеділок(05,11,2007) на тренуванні отримав травму звязок фалангів пальців...

Добрий день!маю знайомого, який займається волейболом, у понеділок(05,11,2007) на тренуванні отримав травму звязок фалангів пальців на стопі, зробив рентген і він показав що присутній розрив звязок 5,4 фалангиПідкажіть будь ласка яким чином можна поскоріше позбутися болі і гематоми

Ответы врачей 1

Специалист
долобене(лиотон)+диклак(фастум)2-4р.в день,нимесил1п.*2р.в день 3-5дн