Добрый день! Помогите, пожалуйста, разобраться в результатах СГ мужа (24 года)

Добрый день! Помогите, пожалуйста, разобраться в результатах СГ мужа (24 года). Планируем беременность.Кількість (в мл) 4,0 мл норма 2,0-6,0млЧас розрідження -30 хв. норма протягом 60 хв. від моменту одержання рідиниВ"язкість (після розрідження) 0,1 см норма довжина нитки до 2 смРеакція (рН) 7,4 норма 7,2-8,0Кількість сперматозоідів в 1 мл 66,5 норма більше 20 х 10 в 6Кількість сперматозоідів в єякуляті 266,0 норма більше 40 х 10 в 6Рухливість (групи а+b+с) 56,2% норма більше 75%Швидка поступова рухливість (група а) 42,1% норма більше 50%(а+b)повільна поступова рухливість (група b) 7,4% норма більше 25% (лише а)непоступова рушливість (група с) 6,7% норма менше 25%Нерухливих (група d) 43,8% норма менше 20%концентрація рухливих, М/мл - 37,4концентрація поступово рухливих (група а)М/мл - 28 М/мл норма більше 10 (a+b)концентрація поступово рухливих (група b) 4,9 норма більше 5 (лише а)концентрація функціональних спермат. в мл 10,1 норма більше 3середня швидкість 15,0 норма більше 5індекс рухливості сперми 296 норма більше 80рухливих спермат. в єякуляті, М - 149,6 функціональних спермат. в еякулянті 40,4 М норма більше 6поступово рухливих в еякуляті 131,3 М норма більше 20живі 80%мертві 20%З нормальною морфологиею 15% норма більше 15%Дегенеративні 85% норма менше 85%патологія голівки 48% норма менше 45%шийки 28% норма менше 25%хвоста 9% норма менше 15%агрегація, аглютинація - негативніклітини сперматогенезу 0,5% норма 0,5-2,0 Лейкоцити 10-15 в п\зор. норма- поодинокі в полі зоруЕритроцити 1-3 в полі зору - норма поодинокі в препараті Епітеліальні клітини уретри та простати поодинокі в полі зору - норма поодинокі в препаратіЗерна ліпідів значна кількість - норма велика кількістьСперматофаги, Кристали Бетхера, шаруваті тільця, слиз не виявленоМожно ли с такой спермограммой забеременеть? Спасибо.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Чтобы говорить о бесплодии и искать причины бесплодия семейная пара должна прожить ОДИН год регулярной открытой половой жизни.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
А вы уже пробовали беременеть? Сначала попробуйте.