Добрий вечір, прокоментуйте будь ласка діагноз. Дитині 1 рік і 2 місяці: ДМПП - овальне...

Добрий вечір, прокоментуйте будь ласка діагноз. Дитині 1 рік і 2 місяці: ДМПП - овальне вікно. ДМШП - високий, незначний аід питанням. Дякую.

Ответы врачей 1

Саражин Константин Иванович
Адрес: г. Черкассы, Украина, ул. Мечникова, 25.
Телефон: 380472322443
У дитини має місце вроджена вада серця - незакрите овальне вікно. Після 2 місяців це вже називається дефектом міжпередсердної перетинки. Також є підозра на дефект міжшлуночкової перетинки (вірогідно не має клінічного значення). Проконсультуйтесь з цього питання з кардіохірургом.