Добрий день! Моїй дочці 1 рік

Добрий день! Моїй дочці 1 рік. У віці 1 місяць проходили огляд у хірурга, жодних проблем не виявили, в 7 місяців звернулись до хірурга з тим, що у дитини несиметричні складочки на ногах, лікар підтвердив, що все гаразд. В 10 місяців дитина почала самостійно ходити, а нещодавно почали помічати, що під час ходьби інколи підгинається одна ніжка. Звернулись до ортопеда, зробили рентген, виявили незначну вроджену дисплазію бедра. Лікар призначив накласти шину (ширина 30 см) на 3 місяці. Дитина дуже рухлива і страшенно плаче, коли ми одягаємо цю шину, бо ходити в ній вона не може. Скажіть, будь ласка, чи є інші способи виправити цю проблему, можливо спеціальна гімнастика, чи інші шини, щоб дитина могла в них ходити? Якщо ви вважаєте, що шина таки потрібна, то як її носити:увесь час, чи можна наприклад тільки на ніч одягати? Що загрожує дитині, якщо не носити шину взагалі? Дуже дякую! З нетерпінням чекаю відповіді!

Ответы врачей 2

Специалист
это как переходить дорогу на красный свет,кому повезет,а кому...
Специалист
апарат Гнєвсковського постійно,якщо ні,то буде диспластичний коксартоз з вкороченням ноги