Здравствуйте! Проконсультируйте пожалуйста

Здравствуйте! Проконсультируйте пожалуйста. Хочу с 7-летним сыном на 2-3 дня сьездить в Москву к родственикам. Какие документы при этом необходимо иметь на ребенка для пересечения границы. Я замужем, загранпаспорта не имею.

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» від 21.01.1994 № 3857-XII документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну та посвідчують особу громадянина України під час перебування за її межами, є:
-паспорт громадянина України для виїзду за кордон( у разі виїзду до Росії);
-свідоцтво про народження дитини;
А також заява батька дитини на те, що він дає згоду вам виїхати за кордон.