Добрый день.Скажите пож-та, какие есть льготы на протезирование клапана серца и из какого бюджета (местного...

Добрый день.Скажите пож-та, какие есть льготы на протезирование клапана серца и из какого бюджета (местного или государственного) они финансируются. Читала Постанову Кабмина №1303, но в ней не указано по поводу финансирования.Заранее благодарна.

Ответы врачей 1

Специалист
Постанова КМУ №1303 передбачає: Безоплатний відпуск лікарських засобів за переліченими категоріями захворювань провадиться лише у разі амбулаторного лікування основного захворювання, за яким хворим надано пільги. Клапан сердця не відноситься до лікарських засобів. Для надання допомоги щодо фінансування на протезування клапану серця зверніться до благодійного фонду.