Доброго вечора! У мене іде 25тиждень вагітності

Доброго вечора! У мене іде 25тиждень вагітності. Часто твердіє живіт,буває по кілька раз на годину, а буває рідше (кілька раз на день) і вилазить горбик зліва біля пупка, час від часу все це супроводжується болями. Я так розумію, що це тонус. По останньому узі (минулого вівторка) все в нормі і шийка і з дитиною, от тільки тако ж тонус спостерігався. Лікарь все бажає мене в лікарню покласти, я відмовляюсь вже другий раз. Я розумі, що матка, це мязовий орган і вона має скорочувати, але як часто можуть бути такі скорочення для мого терміну? Що її зумовлює так часто скорочуватись, якщо всі аналізі в нормі, а народжуватись нам ще рано? І щоб ви порадили зробить, щоб знять сильний тонус? Дякую за відповідь.

Ответы врачей 4

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Традиційно, в вас відразу ж почнуть капати тонни непотрібних речей ... Можливо краще полежати та відпочити дома.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Апарат досить простий - ним моніторять серцебиття плода. Крім серцебиття, цей аппарат визначає скоротливу діяльність матки. Потім графіки можна проаналізувати. По ідеї, в любому пологовому будинку мусить бути. По УЗІ визначити скорочення матки не так легко.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Треба спокійно прилягти в таких випадках і росслабитися. Взагалі-то, у вас повинні провести моніторинг скоротливої діяльності матки на спеціальному апараті.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Я думаю, що "горбики" не що інше, як головка або ніжки дитини. Коли дитина рухається, то матка напружується, скорочується, бо вона подразлива до рухів дитини. Щоб знати, чи є у вас якась небезбека, потрібно на УЗІ подивитися довжину шийки матки. Якщо довжина більше 2.5 см, то навряд існує якась загроза передчасних пологів.