Подскажите,пожалуйста,о чем говорит этот результат спермограммы.Мы пытаемся заберементь в течение года

Подскажите,пожалуйста,о чем говорит этот результат спермограммы.Мы пытаемся заберементь в течение года.Ничего пока не получается.Спасибо Вам за помощь.Найменування показників Результат Фізичні властивості:Кількість ( в мл ) 2,0Колір сер. бел.Прозорість мут. Запах спец.Консистенція 20’В"язкість ( після повного розрідження) 0,9 смРеакція (рН) 7,2 Мікроскопічне дослідження: Кількість сперматозоїдів в 1 мл 150 млнКількість сперматозоїдів в сякуляті 300 млн Кінезисграма:активнорухливих (%) 29%слаборухливих (%) 17%нерухливі (%) 54% Фарбування за Блумом:живі (%) 78%мертві (%) 22% Морфологія сперматозоїдів:1.З нормальною мрфологією (%) 69 (%)2. Дегенеративні (%) 31(%)а) патологія голівки 24(%)б) патологія тіла 5(%) в) патологія хвоста 2(%) Аглютинація сперматозоїдів обн. (+++) Еритроцити един Лейкоцити 3-6 Епітальні клітини: уретри един Простати - Зерна ліпідів много Слиз много

Ответы врачей 3

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Нужно пересдать анализ спермы через 2-3 месяца
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Сперма должна быть обработана не позже 30 минут после взятия, иначе сперматозоиды становятся малоподвижными и гибнут, особенно если температура содержания спермы ниже темпратуры тела.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Результат неплохой, кроме низкой подвижности, что могло быть из-за несвоевременной обработки спермы. И есть элементы воспаления простаты.