Здравствуйте. Моей девочке 9 лет

Здравствуйте. Моей девочке 9 лет. В конце ноября прооперировали. Диагноз :острый гангренозно-перфоративный аппендицит.Тазовый перитонит. Подскажите пожалуйста как в дальнейшем уберечься от осложнений, на что обращать внимание, каких врачей нужно посетить кроме хирурга , нужно ли и дальше придерживаться диеты и как себя вести с ребенком. Спасибо

Ответы врачей 1

Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
Вашій дівчинці треба дотримуватись дієти хоча б 1 місяць після операції. Обмежити фіз. навантаження. Щодо терапії, то після перенесеної операції рекомендується проходити профілактичні курси протизлукової терапії 2 раза на рік протягом двох років. Лікуючий лікар може на свій розсуд (враховуючи особливості операції) призначити зразу після операції протизлукову терапію (Серта, Серокс, Актовегін, Лідаза, Парафінові аплікації та ін). Спостерігатись рекомендую Вам у оперуючого хірурга, він краце знайоми з Вашою дитиною, її історією хвороби і в якійсь мірі він співпереживає оперованій ним дитині та несе відповідальність за неї.Після операції через місяць дитина може вважатись цілком здоровою, жити повним життям та радіти йому. Удачі!