Добрий день! Дочці 3,5 місяці і в неї анемія (гемоглобін 101)

Добрий день! Дочці 3,5 місяці і в неї анемія (гемоглобін 101). Педіатр порадила приймати мені будь-які вітаміни для годуючих мам. Але всі вони містять вітамін Д, а в нас маленький родничок. Можливо, мені буде доречніше поприймати якийсь залізовмісний препарат і який? (під час вігітності я приймала Сорбіфер). Чи може така анемія бути наслідком дисбактеріозу (стафілокок 3*10.5 і гриби роду кандида 2*10.5)? Чекаю на Вашу пораду. Дякую

Ответы врачей 1

Специалист
если лакто и бифидо бактерии в норме, то стафилококк трогать не ужно. Кандида скорее всего есть и у вас на груди. Это надо пролечить. Обраитесь а советом как это сделать к педиатру, наблюдающему ребенка. Кушайте достаточно мяса и овощей. Такой показатель гемолобина в большей коррекции не нуждается.