Доброго дня! Я на 37тиждені вагітності

Доброго дня! Я на 37тиждені вагітності. У мене 1-(RH-), а у чоловіка 3( RH+). Вагітність уже третя, жодного разу антитіл не виявлено. Лікар сказала що потрібно придбати сиворотку імуноглобуліну, а її у нас у Севастополі немає! Скажіть будь-ласка чи обов"язково вона мені потрібна чи можна і без неї??? Чи як бути, роди ж можуть початися вже у скорому часі. Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Я впевнена, що антирезусні імуноглобуліни є в аптеках Севастополя. Вам потрібно було ввести їх в 28 неділь. Тепер вже пізно. Тому після пологів напротязі 72 годин потрібно визначити групу крові дитини. Якщо вона резус-негативна, нічого вводити не потрібно. Якщо позитивна, то потрібно ввести дозу антирезусних імуноглобулінів.