Добрий день. У брата 30років у серпні був перелом локтевого сустава

Добрий день. У брата 30років у серпні був перелом локтевого сустава. При першій операції неправильно склали кістки і був зроблений вивих, Друга пройшла добре але рука не розгинається. стоїть на 90 градусів, і втратила рухливість.( хоч івн і займається фізіотерапією) Куди можна звернутись по допомогу щоб відновити рухливіть.?

Ответы врачей 1

Специалист
центр кинезиотерапии(лечение движением)