Доброго дня! У мене такі запитання:1

Доброго дня! У мене такі запитання:1. Ми плануємо вагітність. Які вправи для живота мені потрібно родити, щоб краще пройшли роди? У мене є причина особливо турбуватись про це питання: у мене така особливість сітківки, яку діагностують як "дистрофія сітківки". Швидше за все, ци просто щось типу родимої плями, бо зір хороший. Але все одно хотілось би підготуватись2. По ТОРЧ. Чи правильно я розумію такі моменти?а) на таксоплазмоз не треба перевірятись, головне - не контактувати з котами під час вагітності.б) проти вітрянки, краснухи і грипу треба вакцинуватися перед вагітністюв) на ВІЛ, гепатит В, хламідію, сифіліс треба перевіритись, якщо їх нема - вакцинуватись не потрібног) на герпес і цитомегаловірус перевірятись не треба, бо, по-перше, симптомів нема, по-друге, якщо антитіла до них і виявлять в крові, то лікувати їх недоречноЯкщо я неправа, дайте відповідь, будь-ласка

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Я вас відповіла, що таких врав немає. М"язи живота НЕ приймають участь в пологах. Від скоротливості матки, готовності родових шляхів та величини плода залежить "легкість" пологів. Загальні вправи для укріплення всього організму вам не зашкодять, а качання пресу тут не при чім.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Це є дуже неправильна думка, що треба укріпляти м"язи живота, щоб родити було легше. У спортсменок пологи часто протікають набагато гірше, чим у звичайних жінок. М"язи живота НЕ приймають участі в пологах = лише матка!
На рахунок сітківки - потрібна консультація окуліста, чи можна вам мати потуги під час пологів, тобто який риск відшарування сітківки.
2. Токсоплазмоз - так. Мийте руки з милом постійно
Спершу сдайте кров на антитіла до краснухи і вітрянки. Можливо, у вас є свій імунітет.
в) треба. Вакцина є лише для гепатиту С
г) не обов"язково. Якщо ви носій, лікуватися НЕ потрібно

Все решта в питанні 69083