Доброго дня!Допоможіть з порадою

Доброго дня!Допоможіть з порадою. 2 місяці назад я народила дитину, після пологів-загострення геморою і з’явилась тріщина прямої кишки. Акт дефекації - щодня неймовірно болючий, в кінці-краплі крові на калі і туалетному папері. Від Детралекса, обліпіхових свічок результату немає. Дитина на ГВ. Дуже страждаю, допоможіть..

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте!
Рекомендую свечи ректальные с Диклофенаком,Использование местно Троксевазина,ректальные свечи с метилллурацилом..
Обязательно отказаться от использования туалетной бумагой,только подмывание,следить за регулярностью стула и его констистенцией.
С наступающим новым годом,не болейте!