Добрий день! Запитання стосується дитини, їй 1рік і 2міс

Добрий день! Запитання стосується дитини, їй 1рік і 2міс. Педіатр виявив у неї рожевий лишай, який, швидше за все, передався від кота, і призначив мазь Клотримазол і Діазолін. Скажіть, будь ласка, чи дійсно потрібно вживати діазолін і якщо так, то навіщо? Чи можливе одужання дитини, якщо кіт і надалі перебуває в домі ( до речі, кіт на вигляд здоровий, чи може він переносити якийсь прихований лишай?) ? І ще одне: нас запросили в гості, де є дитина 4 міс.,чи може передатись лишай від моєї дитини іншій, якщо уражені ділянки закриті одягом і лишай уже злущився, залишається поки що тільки блідо-рожевий слід. З нетерпінням чекаю відповіді! Наперед вдячна! Ірина

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Добрый день! Если это действительно розовый лишай, то от кота он передаться не мог. Эту сыпь надо показать дерматологу для того, чтобы определиться с диагнозом.