Dobryj den’. Vybachte za shryft, ale nazhal’ kyrylyci nemaju

Dobryj den’. Vybachte za shryft, ale nazhal’ kyrylyci nemaju. V mene problema: xochemo z cholovikom maty druhu dytynu. Starajemosia vzhe 10 misiaciv. Za toj chas bulo 3 vykidni (pershyj raz na 7 tyzhni, nastupni dva na 6 tyzhni).Persha vahitnist’ (2005) projshla ideal’no. Dytyna ziavylasia cherez kesariv roztyn. Mozhe ce maje jakes’ vidnoshennia to vykidniv : perestala hoduvaty dytyny rik tomu ale shche maju v hrudiax moloko, v mene rezus minus v cholovika rezus plius? Moje pytannia: jaka na vashu dumku mozhe buty prychyna cyx vykydniv? Z choho meni pochaty obstezhnnia? Napered diakuju za vidpovid’ i porady. Moja hinekoloh zrobula analiz krovi na hormony i skazala shcho vse v normi. I prolaktyn tezh.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
На день треба 0.4 мг фолієвої кислоти. Вагітнієте ви просто, що означає, що з трубами та яйниками у вас все в нормі. Потрібно виключити тиреоідіт, аутоімунні захворювання, при яких виробляються антитіла, антифосфоліпідний сидром та тромбофілії
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Здайте кров на пролактин. Можливо, ваша шийка слабувата. Фолієву кислоту треба приймати. Не зовсім зрозуміло - три викидні за 10 місяців???