Здраствуйте,а в течении какого времени выдаются деньги на руки при рождении одного ребенка?Заранее спасибо

Здраствуйте,а в течении какого времени выдаются деньги на руки при рождении одного ребенка?Заранее спасибо!!

Ответы врачей 1

Специалист
Допомога при народженні дитини надається у розмірі 12 240 гривень - на першу дитину, 25 000 гривень - на другу дитину, 50 000 гривень - на третю і наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в
сумі 4 800 гривень, другої дитини - 4 840 гривень, третьої та наступної дитини - 5 000 гривень, решта на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців, на другу дитину - 24 місяців, на третю і наступну дитину - 36 місяців рівними
частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України";