Доброго дня! Нам 12 днів

Доброго дня! Нам 12 днів.Дитина.постійно знаходиться біля грудей, не відпускає навіть на 5 хвилин,навіть коли засинає, коли забираємо сильно плаче,нічим не можна заспокоїти,перестає.коли засуваємо сосок в рот.При цьома в грудях ще залишається молоко.Після повноцінного докорму,вимагає грудь також.Що можна зробити?Замінити грудь соскою? Спасибо.

Ответы врачей 2

Специалист
трудно сказать что именно вам подойдет. у некоторых руками получается сцеживать достаточно эффективно
Специалист
держите постоянно у груди ребенка. Ребенку иногда нужно постоянное присутствие мамы. Можно сделать тест на мокрые пеленки, чтобы убеиться, что молока достаточно. Пеленк в сутки должно быть около 18 и больше