Здравствуйте!остались бабушкины 2 сберкнижки

Здравствуйте!остались бабушкины 2 сберкнижки. когда мы оформляли наследство, то натариус сказала что когда по книжкам будут (если вообще будут) выплачивать, тогда и дооформите.Мы ей поверили. Как нам быть?

Ответы врачей 1

Специалист
Ст.1218 Цивільного кодексу говорить про те, що до складу спадщини входять всі права та обов`язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися в наслідок його смерті (грошові суми, цінні папери).
Тобто, якщо спадщина була відкрита згідно розумних строків (ст.1270 ЦК) то Ви можете претендувати на вклади Вашої бабусі надавши нотаріусу підтверджуючі документи.