Добрый день. Подскажи пожалуйста по поводу единоразовой помощи при рождении ребёнка

Добрый день. Подскажи пожалуйста по поводу единоразовой помощи при рождении ребёнка. Я вышла замуж второй раз, у меня есть ребёнок, в этом году родится мой второй ребёнок, а у мужа первый. Какой вид выплат нам ожидать как за второго ребёнка или за первого? Нам всёравно лишь бы малыш здоровенький был, а вот бабушки уже попереругались.

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно ст. 12 Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік» від 28.12.2007 року № 107-VI Допомога при народженні дитини надається у розмірі 12 240 гривень - на першу дитину, 25 000 гривень - на другу дитину, 50000 гривень - на третю і наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4 800 гривень, другої дитини - 4 840 гривень, третьої та наступної дитини - 5 000 гривень, решта на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців, на другу дитину - 24 місяців, на третю і наступну дитину - 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".