Добрый день! Я в растерянности, мы с мужем вот уже два года пытаемся завести детей,...

Добрый день! Я в растерянности, мы с мужем вот уже два года пытаемся завести детей, но пока безуспешно. Помогите расшифровать спермограму мужа может проблема в нем??????Заранее благодарна!!!! 26 років, чоловік№ Назва та абревіатура досліджуваних показників Результат даного вимірювання Показники норми Одиниці вимірювання1 Кількість днів утримання 3 Від 3-7 дн2 Колір Молочно-білий Прозоро-білий 3 Об‘єм 1,5 Від 2-6 мл4 Час розрідження 60 Від 30-60 хв5 В‘зкість 2 Від 1-5 Мм6 Кількість сперматозоїдів в 1 мл 22 20-30 Млн.7 Кількість рухомих сперматозоїдів 58 %8 Кількість активно рухомих сперматозоїдів 8 %9 Кількість слабо рухомих сперматозоїдів 31 %10 Сперматозоїди що коливаються 19 %11 Кількість нерухомих сперматозоїдів 42 <50 %12 Кількість морфологічно нормальних сперматозоїдів 60 >50 %13 Кількість патологічних форм сперматозоїдів 40 <50 %14 Аглютинація сперматозоїдів відсутня Відсутня 15 Лейкоцити 3-4 До 8 в п.з 16 Включення відсутні відсутні Примітка: Астенозооспермія.

Ответы врачей 1

Аксёнов Павел Валерьевич
уролог, андролог, сексолог
Адрес: г. Киев, ДУ «Институт урологии НАМН Украины», ул. Владимира Винниченка, 9а, корпус №2, каб. 201.
Телефон: (067) 9926703, [email protected], www.urologist.kiev.ua
Есть отклонения от нормы. Снижения кол-ва сперматозоидов, активности. Необходима очная консультация уролога.