Добрый день! Я в растерянности, мы с мужем вот уже два года пытаемся завести детей,...

Добрый день! Я в растерянности, мы с мужем вот уже два года пытаемся завести детей, но пока безуспешно. Помогите расшифровать спермограму мужа может проблема в нем??????Заранее благодарна!!!! 26 років, чоловік№ Назва та абревіатура досліджуваних показників Результат даного вимірювання Показники норми Одиниці вимірювання1 Кількість днів утримання 3 Від 3-7 дн2 Колір Молочно-білий Прозоро-білий 3 Об‘єм 1,5 Від 2-6 мл4 Час розрідження 60 Від 30-60 хв5 В‘зкість 2 Від 1-5 Мм6 Кількість сперматозоїдів в 1 мл 22 20-30 Млн.7 Кількість рухомих сперматозоїдів 58 %8 Кількість активно рухомих сперматозоїдів 8 %9 Кількість слабо рухомих сперматозоїдів 31 %10 Сперматозоїди що коливаються 19 %11 Кількість нерухомих сперматозоїдів 42 <50 %12 Кількість морфологічно нормальних сперматозоїдів 60 >50 %13 Кількість патологічних форм сперматозоїдів 40 <50 %14 Аглютинація сперматозоїдів відсутня Відсутня 15 Лейкоцити 3-4 До 8 в п.з 16 Включення відсутні відсутні Примітка: Астенозооспермія.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Я уже отвечала на этот вопрос. Не знаю, куда пропал ответ.
По одному результату судить трудно, потому что при несвоевременной обработке спермы такое вполне может быть.
Какое обследование вы проходили вообще?