Добрий день!Моєму синочку 4 місяці

Добрий день!Моєму синочку 4 місяці. Ми на ГВ. Недавно у мене почалися проблеми: сильне випадіння волосся, а також проблеми з ногтями: всі в ямочках.Місячних ще не було. Здала аналізи на тестостерон (результат 0,7 нмоль/л) і естрадіол (результат <73,4 пмоль/л). Що це означає?Дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
таке буває при кормлінні. У вас великий дефіцит кальцію, тому почніть прийом цього мінералу.