Доброго дня! Порадьте будь-ласка, останні дні в мене зявилося почервоніння в очах ніби судинки полопали,...

Доброго дня! Порадьте будь-ласка, останні дні в мене зявилося почервоніння в очах ніби судинки полопали, і мені стало важко дивитись і неприємні відчуття під час кліпання, очі дуже печуть, що це може бути, і що з цим робити, може якісь там крапельки покапати типу Візин чи що. Весною 2007року я була в окуліста на обстеженні і мені виписали окуляри, в мене зір -1, але окуляри виписали -0,75 в них я добре бачу але я неношу їх постійно тільки при потребі, в магазині, чи коли телевізор дивлюсь. Раніше в мене зір був 100% але після вагітності він в мене впав. З чим це може бути звязано, і чи небуде в мене зір далі падати. Чи можливо щоб в мене зір знову відновився на 100%. Дякую за допомогу.

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Капать Визин ни к чему, поскольку этот препарат имеет чисто косметический эффект и сильно сушит. Поэтому употреблять его нужно только тогда, когда необходимо снять красноту и усталость для конкретной цели – выход в свет и тому подобное, но никак не с лечебной целью. Для увлажнения глаз подходят препараты, восстанавливающие качество слёзной плёнки – систейн, офтагель. По поводу ухудшения зрения после беременности можно сказать, что это явление частое, а связано оно с тем, что во время вынашивания плода женский организм усиленно потребляет кальций, поэтому страдают зубы и склера – оболочка глаза, вследствие чего может появиться незначительная близорукость. Далее ухудшаться зрение не должно. Если после родов Вы не обследовали глазное дно, это желательно сделать.