Добрий день, підскажіть будь-ласка, у моєї сестри постійні головні болі , перепади тиска. Інколи болить...

Добрий день, підскажіть будь-ласка, у моєї сестри постійні головні болі , перепади тиска. Інколи болить серце робили кардіограму, сказали все нормально, і що саме скоріше це "дистанія". Підскажіть будь-ласка що це за хвороба, і до кого краще звернутися.

Ответы врачей 1

Саражин Константин Иванович
Адрес: г. Черкассы, Украина, ул. Мечникова, 25.
Телефон: 380472322443
Порушення нервового тонусу. Як такої хвороби немає, є стан, при якому одна вегетативна нервна система привалює над іншою. Порадив би звернутись до гомеопатів.