добрий вечір! дитині 1 міс

добрий вечір! дитині 1 міс.цілий місяць ми були на змішаному годуванні.За рекомендацією одного лікаря я з"їдала 100-200 гр горіхів.пити чай з меліси.потім дізналась що горіхи затрудняють відтік молока. вже 2 дні не їм горіхи молока стало трошки більше за одне годування(по контрольному зважуванні)в середньому 50 гр, докормлюю молоком яке витікає між годуванням .мені порекомендували сціджуватись кожну годину.ЯК ВИ ВВАЖАЄТЕ Я ЗМОЖУ ТАКИМ ЧИНОМ ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ МОЛОКА?для збільшення лактації приймаю апілак, чай Нірр.ЩИРО ВДЯЧНА!

Ответы врачей 1

Специалист
контрольное вскармливание не дает никакого представления о количестве молока. Почитайте другие вопросы. Есть масса советов по увеличению лактации. Сцеживание может повлиять на количество молока