Кілька тижнів потому, дивилася “Здоров’я”, де йшлося про шкоду від вживання чіпсів, мовляв у...

Кілька тижнів потому, дивилася “Здоров’я”, де йшлося про шкоду від вживання чіпсів, мовляв у процесі виготовлення виникає сполука акриламід, яка є канцерогеном. У деяких продуктах акриламід перевищує встановлену норму у тисячі разів.Серед цих продуктів були названі Поп-корн, чіпси Естрела, сухі сніданки іноземного виробництва і ше кілька продуктів, не запам’ятала...Питання:Мої діти дуже люблять Сухі сніданки (напр. Star) – колєчки, подушечки, тощо. Чи шкідливі вони для здоров’я. Бо я чогось вважала, шо сухі сніданки навпаки корисні.Діти їдять їх не як їжу, а як печиво до чаю.

Ответы врачей 1

Специалист
Невозможно говорить вредны ли они, т.к. до недавнего времени находяться на нашем рынке. Производители могут получить разрешение обойдя законы.. Я считаю что ребенок должен получать все натуральное, то что можно сделать самим.