Добрий день.Скажіть будласка скільки часу можна зберігати зціжене молоко при кімнатній температурі і в холодильнику

Добрий день.Скажіть будласка скільки часу можна зберігати зціжене молоко при кімнатній температурі і в холодильнику? І Як краще - його заморожувати чи можна і так залишати в холодильнику? дуже прошу відповісти, бо дитя не бере грудь, а я мушу хоч так годувати. Щиро дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
посмотрите другие вопросы это уже много раз обсуждалось