Добрий день.Нашому синочку 5 місяців

Есть ответ
Добрий день.Нашому синочку 5 місяців. Вчора, під час заміни підгузника, я помітила почервоніння навколо крайньої плоті. Подивилася уважніше, а там дві невеличкі тріщинки десь по 3 мм. Тріщинки на вигляд як потріскана губа після обвітрення. Головку члена видно як головку сірника. Почала придивлятися до сечевипускання. Пісяє як завжди, але по етапно, тобто, не зараз. Вчора і сьогодні промила тріщинки перекисом водню: "шипіння не було". Думала змазати місця вазеліном, але сумніваюся. Підкажіть, будь ласка, що це може бути, чим допомогти дитині і до якого профільного лікаря звернутися?

Ответы врачей

Рыженко Александр Васильевич

Рыженко Александр Васильевич

Вітаю! Почервоніння змажте гідрофільною маззю з а\б. Особисто мені більше подобається Офлокаїн. Мажте двічі на добу, 2-3 дні, по робіть ванночки відваром ромашки. Можна додати відвар, коли будете купати. Удачі

Горелик Валерия Владимировна

Горелик Валерия Владимировна

Обратитесь к хирургу по месту жительства. Тем более что у Вас по возрасту плановый осмотр. Ничего страшного нет, просто акцентируйте внимание доктора и он согласно клиническим проявлениям Вам все расскажет.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад