Добрий день, докторе. Чи зустрічалися Ви на практиці з проблемами нігтів

Добрий день, докторе. Чи зустрічалися Ви на практиці з проблемами нігтів? Вже кілька років маю на нігті правої руки поздовжню тріщину, яка розщеплює ніготь на відрослому краї. Вирішую проблему, нарощуючи гелевий ніготь, але це не вихід, бо від постійного спилювання руйнується нігтьова пластина. Сподіваюся, що з цієї ситуації все ж є вихід. Може, порадите до кого з лікарів можна звернутися, якщо ця проблема не стосується Вашої сфери практики. Заздалегідь вдячна.

Ответы врачей 1

Специалист
а можете прислать фото пораженного ногтя: [email protected]?