Доброго дня,Вже біля 8 років маю проблему зі спиною у поперековому відділі. Робив томограму 2...

Доброго дня,Вже біля 8 років маю проблему зі спиною у поперековому відділі. Робив томограму 2 роки тому - зміщення хребця на 2,5 мм. (сподіваюсь, що правильно пам’ятаю). Зазвичай не відчувається, але часом від навантажень починає боліти і біль триває до тижня. Біль з правої сторони. Хотілось би вирішити цю проблему раз і надовго - порадьте до кого краще звернутися. Дякую.

Ответы врачей 2

Специалист
кликните на врача ,который Вам отвечает,тамвся информация
Специалист
хоть до нас
будь ласка