Доброго дня! Моєму синові 1р10міс

Доброго дня! Моєму синові 1р10міс., півроку назад з’явилася грижа білої лінії живота. Лікар сказав що до 5-6 років з нею нічого не роблять, і вона може пройти сама. Хотілося б почути Вашу думку з цього приводу. І ще чи потрібно якось обмежувати дитину в занятті фізичними вправами? Дякую.

Ответы врачей 4

Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
Вітаю! Защемлення пупкових гриж буває рідко, частіше воно відбувається при пахових грижах. І займатись на шведській стінці при пупковій грижі не протипоказане, це не призведе до защемлення. Удачі!
Горелик Валерия Владимировна
хирург детский
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Богатырская 30; ул. Владимирская 43,
Телефон: (044) 412-04-87, 8 (067) 770-33-22
Можно заниматься на шведской стенке. Грыжи белой линии как правило не ущемляются. Ущемляются паховые грыжи.
Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
Вітаю! Грижу білої лінії оперувати треба в плановому порядку. Сказане Вашим лікарем вірне, особливе обмеження фіз. навантажень не потрібне!
Горелик Валерия Владимировна
хирург детский
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Богатырская 30; ул. Владимирская 43,
Телефон: (044) 412-04-87, 8 (067) 770-33-22
Здравствуйте. Все правильно Вам сказали, до 5 лет нужно ждать. Нагрузку ограничивать не нужно. Все как у обычных детей.