Добрый день.Подскажите пожалуста, ответ на такой вопрос

Добрый день.Подскажите пожалуста, ответ на такой вопрос.У нас есть один ребенок рожденный в 1995 году.В этом (2008) году ждем рождения второго ребенка.Какую сумму ПОМОЩИ мы получим, как при рождении первого или при рождении второго ребенка.Заранее благодарны.

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до статті 12 закону Про державну допомогу сім’ям з дітьми:
Допомога при народженні дитини надається у розмірі 12240 гривень - на першу дитину, 25000 гривень - на другу дитину, 50000 гривень - на третю і наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово при народженні першої дитини в сумі 4800 гривень, другої дитини - 4840 гривень, третьої та наступної дитини - 5000 гривень, решта на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців, на другу дитину - 24 місяців, на третю і наступну дитину - 36 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Отже Ви маєте отримати 25000 гривень.