добрий день!мені у 2005 році видалили щитовидну залозу

добрий день!мені у 2005 році видалили щитовидну залозу.гісто:505865-71):фолікулярна,місцями трабекулярної,солідної та папілярноїбудови аденома з оксифільних клітин;автоімунний титироїдит хашемото;фолікулярна гіперплазія і синусовий гістоцитоз у лімф.вузлі. приймаю еутирокс 150,але на місці правої частки е тканинка 14*7мм.гіпогенна схожа на хр.ат.з обох сторін вздовж судинного павучка визначено поодинокі л/в до 10мм. після операції ця частинка була 5мм,а тепер вона росте.підскажіть чи потрібно знову оперуватись.і чи можна замінити еутирокс на який інший.наперед дуже вдячна!

Ответы врачей 1

Болгов Михаил Юрьевич
хирург-эндокринолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Вышгородская 69, корпус "Клиника", хирургическое отделение
Телефон: (044) 431 03 86
Квалифицированный ответ не может быть без оценки гистологических препаратов и УЗИ.
Доза тироксина подбирается в зависимости от ТТГ