доброго дня.Як лікувати ГЕРПЕС

доброго дня.Як лікувати ГЕРПЕС ? Аналізи(холінестераза-16.127;ВПГ ІІ іду-14,7;білірубін заг.-14,3;непрямий-14,3;холієва кислота-970;трансаміназа-16,7;ГГТП-5,1;фосфотаза лужна-192,4).Пробувала лікувати і народними методами ,але результати нульові.

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте. Приведенные анализы никакого отношения к герпесу не имеют. Обратитесь к инфекционисту за «живой» консультацией.

Д-р И.Марков