Доброго дня!Підкажіть, будь-ласка, чи можливе одночасне лікування "Мікожинаксом"і такими препаратами як "Лімфоміозот", "Ангін Гель",...

Доброго дня!Підкажіть, будь-ласка, чи можливе одночасне лікування "Мікожинаксом"і такими препаратами як "Лімфоміозот", "Ангін Гель", "Лоратидин", "Декатілен", "Лісобакт"(+полоскання метронідазолом, фурагіном та ін.) Чи не буде негативної взаємодії цих ліків?Наперед вдячна.

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте. Препараты совместимы. Но для корректного ответа этот вопрос нужно задавать лечащему врачу или на «живой» консультации у соотв. специалиста.

Д-р И.Марков