добрий день!хочу вас запитати

добрий день!хочу вас запитати.моїй доньці 1 рік.і її часто з ранку мучать коліки.і ми спасаемся бебіносом.Но підскажіть будь-ласка що нам робити?чи це є нормально.чи нам потрібно пройти діагностику?харчування у нас так як положено їсти дитині в рік.(суп.каша.п*юре.)

Ответы врачей 1

Специалист
я бы рекомендовала УЗИ брюшной полости и обследование педиатра