Доброго дня! Дитині 2р

Доброго дня! Дитині 2р. 3м. В грудні перехворів вірусним гепатитом А, лікар андролог призначив йому прегніл 1500(5 уколів 1 раз в тиждень). Можна вже починати лікування чи потрібно ще почекати? Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте! Вирусный гепатит А и с лечением, и без лечения в 100% случаев заканчивается полным выздоровлением. Поэтому назначение уколов ребенку не оправдано.

Д-р И.Марков