Добрий день! Я хочу узнати чи в наших роддомах на Україні практикується ведення анті-Д-імуноглобін для...

Добрий день! Я хочу узнати чи в наших роддомах на Україні практикується ведення анті-Д-імуноглобін для жінок після пологів, які мають резус негативний, а батько позитивний? Якщо так, то препарат треба придбати самим? Чи він є в пологовому відділені?

Ответы врачей 3

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Я не думаю, що пологові будинки мають цей препарат тепер (не чула такого від людей), тому краще при потребі дістати самому. І не перед тим, щоб лишні гроші не тратити. Дізнайтеся в яких атеках він є, і як народите дитину і будете знати групу крові, попросите родічів дістати
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Раніше робили автоматично, але зараз з цим бардаком в системі охорони здоров"я, думаю, що не тільки треба просити, але й наполягати.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
При Радянському Союзі чітко практикувалося навіть в районних центрах. Потім все заглохло із-за низької кваліфікації лікарів нового покоління... На жаль. Вводити повинні в 28 неділь при негативному результаті аналізів на анти-резусні антитіла, і на протязі 72 годин після пологів, якщо група крові у дитини резус-позитивна. Якщо у дитини резус-негативна кров, нічого вводити не потрібно. А чоловікова кров тут не причім, бо біологічним батьком може бути зовсім інший партнер чи чоловік.