Скажіть, будь ласка, чи може тест на визначення вагітності показати правильний результат через кілька днів...

Скажіть, будь ласка, чи може тест на визначення вагітності показати правильний результат через кілька днів після того, як була ймовірність завагітніти?

Ответы врачей 3

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Да, можливо.
18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Скажіть, будь ласка, чи можливо перервати вагітніть за допомогою якихось таблеток, якщо маленький строк?---------Це можливо, має назву "медикаментозний аборт". Але це робиться не самостійно,а тільки квалифікованим лікарем-гінекологом.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ні. Вони розраховані на затримку місячних