Я на 5-му місяці вагітності.Аналіз на антитіла показав гемолізини анти А ++++анти В ++++В мене...

Я на 5-му місяці вагітності.Аналіз на антитіла показав гемолізини анти А ++++анти В ++++В мене група крові 1(+)а в чоловіка 2(-)Скажіть будь-ласка на скільки це серйозно і чи потрібно лягати в лікарню для лікування?Всі інші аналізи в порядку.Наперед дякую.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Дурниці. Ваш лікар не знає елемнетарних речей з генетики
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Можете викинути дані аналізи в смітник.
1. Ніхто не вимірює титри антитіл хрестиками.
2. У вас не можуть бути В-антитіла, якщо батько дитини ваш чоловік.
Нічого страшного у вас немає і бути не може. Лікування не потрібно