Доброго дня. В мене виявили позвонкову грижу L4-5, розміром 7мм

Доброго дня. В мене виявили позвонкову грижу L4-5, розміром 7мм. Дискомфорт вона викликає в мене дуже незначний і рідко. Хотіла б дізнатись, які можуть бути наслідки і чи можливе зменшення чи зникнення грижі при умові, якщо я займаюсь спеціальними вправами для хребта (з викладачем в групі 2 рази на тиждень)?. Дякую

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте!
Вам лучше обратиться,за консультацией,к нейрохирургу(на данном сайте,есть отдельная консультация ..21 по списку сверху.Консультация нейрохирурга,будет более информативной и профессиональной.
С уважением д-р Сурков А.В.