Привіт, два дні перед початком місячних була різка біль у яїчниках, потім пішли "шоколадні" виділення....

Привіт, два дні перед початком місячних була різка біль у яїчниках, потім пішли "шоколадні" виділення. М не регулярні, тільки на Дуфастоні регулярні, зараз вже не проиймаюнічого 2-3 місяці.Яка причина таких виділань, про що вони сигналізують?

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Тепер знаю звідки питання про відшарування ендометрію. Коли задаєте окремі питання потрібно хвататися не за слова, а давати повну картину заново, бо ми не можемо пам"я тати про всіх і про все. Пояснюю більш дохідніше: коли місячні тривають довше, чи супроводжуються мазнею, це означає, що едометрій не відшаровується рівномірно. Бо для цього може бути багато причин. А біль в яйниках - це вже з іншої опери. Може бути проявом ендометріозу, запалення, предменструального синдрому, та багато іншного.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Про розлади відслойки ендометрію. Але без огляду тут нічого конкретно не скажеш